Jsem bezvýhradný ateista, až se bojím, že mě Pánbůh potrestá.
Teplé pivo je horší než studená Němka.
Každé zbytečné slovo je zbytečné.
-Jára Cimrman

Březen 2016

Sweet Apple Massacre

25. března 2016 v 21:22 Ponnypásty
Big Macintosh se díval na jabloně obtěžkané jablky, které tvořily Sweet Apple sady. Byla to už druhá jablečná sezona v tomto roce, doufal, že zase rekordní. Spokojeně přikyvoval. Jeho sestra Apple Jack šla vedle něj.
"Whooohoo, nazdar chlapče! Je tady ještě víc jablek než loni. Jsem ráda, že tě vidím, Macu." předvedla Apple Jack svůj typický pozdrav.
"Jop! Vážně HODNĚ jablek." Odpověděl Mac svou charakteristickou odpovědí.
Apple Jack se nenechala ničím rušit a užívala si mírný vánek ve své blonďaté hřívě. "Hele? Neviděl jsi někde Apple Bloom? Kdekoli, ya? Sháníme jí celej tejden a vona nikde."
Big Macintosh zavrtěl hlavou. "Je mi líto ségra, ale nevím kde je."
"Hrom aby do toho! Ta hloupá klisnička nejspíš utekla někam za kamarády. Jen doufám, že se ji nic nestalo."
"Nedělej si starosti, Apple Jack. Jsem si jistý, že je naprosto v pohodě. No nic, musím se ještě vrátit do stodoly a vybrat pár pěkných jablek na mošt."
"Víš jak Apple Bloom miluje tvůj mošt, jen se ujisti, že není nikde na blízku, ne jak minule." Zasmála se Apple Jack.
Big Macintosh se zasmál spolu se svou sestrou. "Jop"
Velký červený poník klusal zpět do stodoly a tiše za sebou zavřel. Otevřel vyklápěcí dveře a šel po schodech dolů, do starého jablečného sklepa. Obvykle byl naplněný harampádím: kovový šrot, staré opotřebované pluhy, staré lano a další nepotřebné věci. Big Macintosh se zde často zavíral pře světem, zde nacházel klid a pohodu.
Dnes byla jiná situace, nicméně. Staré lano aspoň našlo využití, protože ve sklepních prostorách byly: Apple Bloom, Sweetie Belle a Scootaloo.
Vázal je ke zdi. Přitom se na něho dívaly tři páry očí plné strachu.
"Mám tady tři krásné kobylky. To je milé." Řekl zlomyslným hlasem.
"Vy všichni potřebujete lekci. Musíte se naučit jak mi dělat radost. Jediné co chci je klid a ticho!" řekl a díval se přímo na Apple Bloom. Ten malý zrzavý poník se krčil pod jeho pohledem. "Jedíné co chci je klidný život, už nechci mít kolem sebe ty poskakující malé mrchy, už nikdy!"
Jak se blížil Big Macintosh, Scootatoo zamávala křídly a snažila se odlepit ze země. Mac se jen zasmál a zkroutil ji jedno z jejich křídel, ona zakřičela bolestí a rozbrečela se. Pak s ní hodil o zem.
"Jop, vaše křídla jsou k ničemu, vy malé hloupé klisničky." Snažil se říct mile. Pak šel pro pár nástrojů, vytáhl rezavý nůž se zubatým ostřím a hodil ho před tři klisny. "Teď vám vezmu roubíky, ten, kdo z vás tří začne první křičet, tomu uřežu jeho jazyk" řekl. První sundal roubík Sweetie Belle. Podívala se na něho s hrůzou, ale podařilo se jí zůstat v klidu. Příští byla Scootaloo. Stále přiškrceně dýchala nad svým zlomeným křídlem, ale podařilo se jí odolat. Nakonec vytáhl roubík jeho sestře Apple Bloom. Dívala se na něho očima plnýma strachu a nepochopení. Byl to koneckonců její bratr Big Macintosh s tou nejněžnější duší. No a nebyl? Určitě to byl jen hrozný vtip. Ale viděla co udělal Scootaloo. To rozhodně vtip být nemohl. Zhluboka se nadechla.
"APPLE JA-"
Mac rychle zastrčil Apple Bloom hadr do pusy aby zastavil řev. Povzdechl si a zavrtěl hlavou.
"Já řek, že se nebude křičet. Měla bys poslouchat svého velkého bratra."
Mac zvedl nůž a dal ho Apple Bloom k ústům. Při pohledu na to začala Sweetie Belle zvracet. Velké žluté kusy jejího oběda padaly na podlahu, dusila se s panikou. Mac otevřel Apple Bloom ústa a chystal se uříznout její jazyk. Snažila se křičet, ale ta krev jí to nedovolila, bylo to spíš tlumené bublání. Po krátké chvíli se zhroutila v agonii a spadla do bezvědomí. Jazyk pohodil do zvratků na podlaze a usmál se na Scootaloo. "Jop, máš hlad?" Scootaloo energicky zavrtěla hlavou a hodila po něm vzdorný pohled: "Kdyby tady byla Rainbow Dash, ona by z tebe vykopla ty kecy, ty… ty maniaku!" Big Mac pokrčil rameny. "No, ale ona tady není. Mimochodem, nejsem si tak jistý." Potom strčil poblitý jazyk Scootaloo do pusy. Snažila se ho vyplivnout. "Tvá matka ti nikdy neřekla, že se má jídlo žvýkat?" Scootaloo zoufale zamávala křídlem a polkla jazyk. Tisknul ji mezi kopyty. Jeho pyj pronikl její těsnou píčou. Tohle trvalo po dobu několik minut. Potom přiměl Sweetie Belle aby dala Scootaloo svůj roh do její prdele. Směs krve, moči a výkalů tekla Sweetie Belle po tváři. Pro obě to bylo velice nepříjemné.
Potom obrátil svou pozornost k Apple Bloom. Vzal lano a čtvrtil ji tak dlouho, dokud se to jejímu tělu už nepodobalo. Byla to amorfní hmota kožešiny, krve a masa. Potom znásilnil a zabil další dvě.
Big Macintosh měl konečně svou pohodu a klid.
Potom vyšel ven a odchytil Apple Jack. "Mám pro tebe překvapení!" "Mám ráda překvapení. Určitě to bude něco moc pěkného." Něco pěkného? Pomyslel si. Vzpomněl si na znetvořená těla těch třech malých poníku, usmál se a odpověděl: "Jop"

Fluttershy's rage

24. března 2016 v 23:59 Ponnypásty
Všichni v Ponyvillu znali Fluttershy jako milující a dobrosrdečnou kamarádku, která je Elementem laskavosti a pomáhá malým i velkým zvířátkům. Ale nemyslete si, že když není doma, právě hledá nemocná zvířata nebo je někde s kamarády. Tohle je přesně to, co chce aby jste si mysleli. Tenhle příběh vám řekne, co se doopravdy děje, když vám doma neotevře.
V Ponyvillu byl jasný a slunečný den a Fluttershy pomáhala ztracenému medvědovi najít jeho jeskyni. Po několika hodinách byla mise konečně u konce a ona našla podle medvědích stop jeskyni.
"Tady, našla jsem tvoji jeskyni!'' kvíkla Fluttershy, hlasem sotva slyšitelným.
Medvěd, sotva to dořekla, už šel k ní. Objal jí, protože byl opravdu rád, že našel svůj domov. Rozloučila se a měla namířeno směrem domů. Když byla u svého domu, všimla si však, že jsou dveře otevřeny. Fluttershy začínala být naštvaná. Nesnášela totiž poníky, co jí čmuchají kolem baráku.
Vešla dovnitř a spatřila Twilight uprostřed jejího obývacího pokoje. Futettershaina dobrá nálada hned zmizela a zeptala se Twilight:
"Mohu ti nějak pomoci, Twilight?''
"Ano, sháněla jsem tě. Šla jsem si k tobě pro pár tipů jak krmit pana Owliciouse.'' odvětila Twilight.
"No já myslím, že…'' Fluttershy znervozněl vydávající zvuk z jejího sklepa.
"Co TO bylo?'' zeptala se Twilight zaskočeně.
"Nic. Vůbec nic…" řekla Fluttershy a přesvědčovala Twilight aby ignorovala ten křik.
"Půjdu to zkontrolovat.'' rozhodla se Twilight.
Byla odhodlaná jít do sklepa. Už kráčela po schodech. V půlce ji vyděsili skřeky vycházející zevnitř. Seběhla schody, vykopla dveře a byla zaskočena tím, co viděla.
Viděla, jak Fluttershyin mazlíček Angel bunny má v ruce malý skalpel a chystá se Vinyl Scratch uříznout její roztomilou značku, vypadal skoro mrtvý, jako nadopovaný anestetickou drogou.
"Jmenuje se to Fetanyl, je to asi tak 75x silnější než Morfium…" zasmála se Fluttershy, která stála přímo za ní a četla její myšlenky.
V momentě, kdy si Twilight všimla fetanylové náplasti na noze Vinyl Scratch. Fluttershy šla před ní a násilně přemlouvala Angel bunnyho k vyříznutí víček Vinyl. Krev se linula po jejích bulvách, které byly červenější než dřív.
Fluttershy s hrdostí pozorovala jak její mazlíček pomalu zabíjí tak milovaného poníka z Ponyvillu. Stanula vedle Twilight a chystala se ji nalepit fetanylovou náplast na její krk.
"Tohle se stane poníkům, kteří nemají v mém sklepě co pohledávat…" promluvila Fluttershy k Twilight s ďábelskýma očima a svižně ji nalepila náplast na krk. Twilight se složila na podlahu.
"Teď tě čeká stejná bolest, co provázela Vinyl."
Fluttershy zvedla Twilight z podlahy a připoutala ji k tyči ve středu místnosti s použitím pásku.
O dvě hodiny později se probudila. Chvíli ji trvalo než si uvědomila kde byla, ale když viděla zmrzačené a vykuchané tělo Vinyl Scratch a pozvracela se, přesně věděla kde.
"Jé super, ty jsi vzhůru!" řekla Fluttershy s přímým pohledem do jejich očí. Vstala, zvedla skalpel a šla po Twilight. Začala přejíždět tupou stranou skalpelu po jejím fialovém obličeji a naháněla ji noční můru.
"C-Co se mnou budeš dělat?" zeptala se s roztřeseným hlasem z toho, co udělala dříve a z představy co může udělat jí.
"Budu dělat tvou smrt co nejbolestivější jak to jen jde, Twilight." řekla Fluttershy s pomyšlením na kuchání Twilight.
Flutteshy převrátila skalpel na ostrou stranu a započala stahování pleti. Křik vydávající Twilight byl rajskou hudbou pro její uši. Po několika minutách už viděla bílé zuby Twilight dírou ve tváři. Pracovala na jejich vytahování z dásní pomocí skalpelu.

"Máš velmi krásné zuby, Twilight. Máš smůlu, že musí ven."smála se Fluttershy s poblázněným hlasem.
Uklidnila se a vytáhla ji 6 zubů, což tvořilo kaluže krve.
"AAAAAAAAAAAAAAAH" křičela ochromená bolestí.
"Drž hubu!" zařvala Flutteshy a strhla jí dolní rty.
"Vidíš, teď musím šít ten tvůj podělaný pysk. Vím, že stačí izolepa, ale mně se líbí šití a chci aby to bylo pomalé a bolestivé." Pronesla předstírajíc otrávený ton a šla si pro jehlu s nití.
Pak se vrátila k Twilight, prostrčila niť jehlou a začala vlevo. Nejprve se jehla díky krvi bránila, ale potom ostrá jehla proklouzla skrze rty Twilight Sparkle.
Nakonec přestala a kochala se svou ruční prácí.
"Myslím, že jsem odvedla dobrou práci, co myslíš, Twilight?" řekla nezaujatě.
Flutteshy uchopila její roh a začala tahat, roh praskal pod tlakem, po trochu větší síle konečně udělal uspokojivé:SNAP. Potom ji usekla uši a doufala, že cítí každý pohyb na svém těle.
"Z téhle práce mi vyhládlo, co na tomu říkáš Twilight? HAHAHAHA" zasmála se a šla do kuchyně pro nějaké vdolky.
O 30 min se Fluttershy vrátila i s návštěvou.
"Podívej, kdo nás přišel navštívit, Twilight!" řekla s radostí v hlase.
Byl to Owlicious.
Ach bože, né. Pomyslela si Twilight. Ale Owlicious nevypadal, že by tady přišel donucením.
"Ach ano, podívej se na jeho tvář. Nedonutila jsem ho. On přišel sám a rád. Chtěl totiž vidět jak umíráš." Řekla s hrozivým výrazem na tváři.
Položila Owla na lavici, a přibližovala se skalpelem jejímu obličeji. Usekla jí jazyk. Potom zkontrolovala jestli se neutopila ve vlastní krvi. A nakonec jí nechala spolknout její vlastní jazyk.
"Začínáš mě nudit. Sbohem Twilight!" strčila ji skalpel přímo do čela a tak definitivně skončila.
Prořízla ji břicho a všechny vnitřnosti spadly na podlahu a krev stříkala všude kolem.
Uchopila srdce a rozdrtila jej, pokračovala s dalšími orgány.
"Měla bych to dělat častěji" broukala si Fluttershy a trhala Twilight plíce.
Poté co ji vykuchala, sundala její tělo ze sloupu a hodila ho tam, co Vinyl.
"Tak, to bychom měli. Kdo bude další na řadě? Hmmmmmmm. … Kde je Pinkie Pie!?"
Takže nikdy nechtějte Fluttershy nasrat.

Pohádka o Palečkovi

23. března 2016 v 22:46 Kreativ
V jedné vesnici jménem Bozkow (Polsko) žili dva staří manželé a nemohli mít děti a jedno malé děťátko si velmi, velmi přáli.
Jednoho dne si paní Prvočanská chtěla posolit vajíčko a v solničce viděla maličkého chlapečka a ten vece: ,,Přáli jste si mě, tak mne tu máte maminko!" Maminka nevěděla jestli se má smát nebo volat do protidrogového ústavu, ale rozhodně to šla ukázat panu Prvočanskému. Tatínek se smál od ucha k uchu a hned si ho zamilovat. Dali mu jméno Paleček.
Ale i Paleček musel chodit do školy. Ve třídě se mu smáli, protože byl malinkého vzrůstu. Palečkovi vadilo, když se někdo navážel kvůli tomu jak vypadá.
Jednou proběhla ve škole soutěž uzvednutí nejvíce Lunch Meatů najednou. Přihlásili se tři kluci: Venda Kocáb, Kristián Mach a Paleček Prvočanský. Všichni se Palečkovi smáli a měli z něho srandu, proč se hlásil když neuzvedne ani lžičku. ,,Možná tak tvojí mámu bych neuzved, ale já jsem silnej stráášně mooc!"
Na start se připravil Kristián a uzvedl 11 Lunch meatů! Potlesk byl větší než když Leo dostal konečně Oskara. Venda uzvedl jenom 8 konzerv, ale zato Paleček uzvedl osmapadesát!!!
Všicni mu gratulovali a jako odměnu dostal všechny Lunch meaty co uzvednul. ,,Tak kdo je tady největší badass ve třídě?!!!" : Nadšeně zvolal na své zdrcené spolužáky.
Rodiče byli na Palečka pyšní, protože měli hodně večeří na dlouhou dobu a už nikdy netrpěli hlady. Už mu nikdo neříkal jinak než OOO pane všemocný nebo Velký vezíre.
THE END
Tak zazvonil zvonec a pohádky je konec. Posuďte sami kdo je větší badass. :DDD

HAVRAN

23. března 2016 v 22:36 Kreativ
Budu se snažit udělat z básně Edgara Allana Poa The Raven něco svého. Je to pochmurná a depresivní báseň o tom, že nic není věčné. Raven=krkavec avšak český poetický význam je havran. Přeložili také: Jaroslav Vrchlický, Vratislav Kazimír Šembera, Augustin Eugen Mužík, Karel Dostál Lutinov. Část, kdy havran říká ,,Nevermore,, se překládá jako Nikdy více nebo Už nikdy víc.
Sedím v lůžku,nemocen.
Truchlím v potu a beznaději,
já vzpomínám raději.
Vzpomínám na ty časy, kdy jsem měl v náručí tu dívku sličnou,
čistou a ostyšnou.
Když zazní jméno Lenora, přec v mé hlavě jen,
mně srdce puká žalostí
s bledou tváří bez radosti.
,,Ťuk, ťuk": z okenice vychází. ---To Ona už být nemůže.---
Otevřu a havran vletí,
nepozván.
Copak chceš ty černý ptáku,
ty bídná němá tváři,
odpověz mi na co se tě táži.
Já chci vědeti proč netáhneš. Pryč z
mého prahu!
Ty dobrých pocitů vrahu!
,,Nikdy více,,
Jsem zarmoucen tvou odpovědí,
na co ti ptáci pořád hledí?
Což nemáš nic na práci?
Proleť otvorem okenice!
,,Nikdy více,,
Projde liška dírou pro zajíce?
Proč lidé jsou tak hloupí, své chyby nedbajíce?
Změní se něco s lidem drahým, proroku černý?
,,Nikdy více,,
Ach, havrane milý,
Políbím někdy svou družku na její rudé líce?
,,Nikdy více,,
Já už pochopil,
že havrana z mé hlavy a pokoje
nedostanu nikdy
více.