Jsem bezvýhradný ateista, až se bojím, že mě Pánbůh potrestá.
Teplé pivo je horší než studená Němka.
Každé zbytečné slovo je zbytečné.
-Jára Cimrman

Pohádka o Palečkovi

23. března 2016 v 22:46 |  Kreativ
V jedné vesnici jménem Bozkow (Polsko) žili dva staří manželé a nemohli mít děti a jedno malé děťátko si velmi, velmi přáli.
Jednoho dne si paní Prvočanská chtěla posolit vajíčko a v solničce viděla maličkého chlapečka a ten vece: ,,Přáli jste si mě, tak mne tu máte maminko!" Maminka nevěděla jestli se má smát nebo volat do protidrogového ústavu, ale rozhodně to šla ukázat panu Prvočanskému. Tatínek se smál od ucha k uchu a hned si ho zamilovat. Dali mu jméno Paleček.
Ale i Paleček musel chodit do školy. Ve třídě se mu smáli, protože byl malinkého vzrůstu. Palečkovi vadilo, když se někdo navážel kvůli tomu jak vypadá.
Jednou proběhla ve škole soutěž uzvednutí nejvíce Lunch Meatů najednou. Přihlásili se tři kluci: Venda Kocáb, Kristián Mach a Paleček Prvočanský. Všichni se Palečkovi smáli a měli z něho srandu, proč se hlásil když neuzvedne ani lžičku. ,,Možná tak tvojí mámu bych neuzved, ale já jsem silnej stráášně mooc!"
Na start se připravil Kristián a uzvedl 11 Lunch meatů! Potlesk byl větší než když Leo dostal konečně Oskara. Venda uzvedl jenom 8 konzerv, ale zato Paleček uzvedl osmapadesát!!!
Všicni mu gratulovali a jako odměnu dostal všechny Lunch meaty co uzvednul. ,,Tak kdo je tady největší badass ve třídě?!!!" : Nadšeně zvolal na své zdrcené spolužáky.
Rodiče byli na Palečka pyšní, protože měli hodně večeří na dlouhou dobu a už nikdy netrpěli hlady. Už mu nikdo neříkal jinak než OOO pane všemocný nebo Velký vezíre.
THE END
Tak zazvonil zvonec a pohádky je konec. Posuďte sami kdo je větší badass. :DDD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 StringlessPuppet StringlessPuppet | E-mail | Web | 23. března 2016 v 23:22 | Reagovat

Jooo palečeeek!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama