Jsem bezvýhradný ateista, až se bojím, že mě Pánbůh potrestá.
Teplé pivo je horší než studená Němka.
Každé zbytečné slovo je zbytečné.
-Jára Cimrman

Sweet Apple Massacre

25. března 2016 v 21:22 |  Ponnypásty
Big Macintosh se díval na jabloně obtěžkané jablky, které tvořily Sweet Apple sady. Byla to už druhá jablečná sezona v tomto roce, doufal, že zase rekordní. Spokojeně přikyvoval. Jeho sestra Apple Jack šla vedle něj.
"Whooohoo, nazdar chlapče! Je tady ještě víc jablek než loni. Jsem ráda, že tě vidím, Macu." předvedla Apple Jack svůj typický pozdrav.
"Jop! Vážně HODNĚ jablek." Odpověděl Mac svou charakteristickou odpovědí.
Apple Jack se nenechala ničím rušit a užívala si mírný vánek ve své blonďaté hřívě. "Hele? Neviděl jsi někde Apple Bloom? Kdekoli, ya? Sháníme jí celej tejden a vona nikde."
Big Macintosh zavrtěl hlavou. "Je mi líto ségra, ale nevím kde je."
"Hrom aby do toho! Ta hloupá klisnička nejspíš utekla někam za kamarády. Jen doufám, že se ji nic nestalo."
"Nedělej si starosti, Apple Jack. Jsem si jistý, že je naprosto v pohodě. No nic, musím se ještě vrátit do stodoly a vybrat pár pěkných jablek na mošt."
"Víš jak Apple Bloom miluje tvůj mošt, jen se ujisti, že není nikde na blízku, ne jak minule." Zasmála se Apple Jack.
Big Macintosh se zasmál spolu se svou sestrou. "Jop"
Velký červený poník klusal zpět do stodoly a tiše za sebou zavřel. Otevřel vyklápěcí dveře a šel po schodech dolů, do starého jablečného sklepa. Obvykle byl naplněný harampádím: kovový šrot, staré opotřebované pluhy, staré lano a další nepotřebné věci. Big Macintosh se zde často zavíral pře světem, zde nacházel klid a pohodu.
Dnes byla jiná situace, nicméně. Staré lano aspoň našlo využití, protože ve sklepních prostorách byly: Apple Bloom, Sweetie Belle a Scootaloo.
Vázal je ke zdi. Přitom se na něho dívaly tři páry očí plné strachu.
"Mám tady tři krásné kobylky. To je milé." Řekl zlomyslným hlasem.
"Vy všichni potřebujete lekci. Musíte se naučit jak mi dělat radost. Jediné co chci je klid a ticho!" řekl a díval se přímo na Apple Bloom. Ten malý zrzavý poník se krčil pod jeho pohledem. "Jedíné co chci je klidný život, už nechci mít kolem sebe ty poskakující malé mrchy, už nikdy!"
Jak se blížil Big Macintosh, Scootatoo zamávala křídly a snažila se odlepit ze země. Mac se jen zasmál a zkroutil ji jedno z jejich křídel, ona zakřičela bolestí a rozbrečela se. Pak s ní hodil o zem.
"Jop, vaše křídla jsou k ničemu, vy malé hloupé klisničky." Snažil se říct mile. Pak šel pro pár nástrojů, vytáhl rezavý nůž se zubatým ostřím a hodil ho před tři klisny. "Teď vám vezmu roubíky, ten, kdo z vás tří začne první křičet, tomu uřežu jeho jazyk" řekl. První sundal roubík Sweetie Belle. Podívala se na něho s hrůzou, ale podařilo se jí zůstat v klidu. Příští byla Scootaloo. Stále přiškrceně dýchala nad svým zlomeným křídlem, ale podařilo se jí odolat. Nakonec vytáhl roubík jeho sestře Apple Bloom. Dívala se na něho očima plnýma strachu a nepochopení. Byl to koneckonců její bratr Big Macintosh s tou nejněžnější duší. No a nebyl? Určitě to byl jen hrozný vtip. Ale viděla co udělal Scootaloo. To rozhodně vtip být nemohl. Zhluboka se nadechla.
"APPLE JA-"
Mac rychle zastrčil Apple Bloom hadr do pusy aby zastavil řev. Povzdechl si a zavrtěl hlavou.
"Já řek, že se nebude křičet. Měla bys poslouchat svého velkého bratra."
Mac zvedl nůž a dal ho Apple Bloom k ústům. Při pohledu na to začala Sweetie Belle zvracet. Velké žluté kusy jejího oběda padaly na podlahu, dusila se s panikou. Mac otevřel Apple Bloom ústa a chystal se uříznout její jazyk. Snažila se křičet, ale ta krev jí to nedovolila, bylo to spíš tlumené bublání. Po krátké chvíli se zhroutila v agonii a spadla do bezvědomí. Jazyk pohodil do zvratků na podlaze a usmál se na Scootaloo. "Jop, máš hlad?" Scootaloo energicky zavrtěla hlavou a hodila po něm vzdorný pohled: "Kdyby tady byla Rainbow Dash, ona by z tebe vykopla ty kecy, ty… ty maniaku!" Big Mac pokrčil rameny. "No, ale ona tady není. Mimochodem, nejsem si tak jistý." Potom strčil poblitý jazyk Scootaloo do pusy. Snažila se ho vyplivnout. "Tvá matka ti nikdy neřekla, že se má jídlo žvýkat?" Scootaloo zoufale zamávala křídlem a polkla jazyk. Tisknul ji mezi kopyty. Jeho pyj pronikl její těsnou píčou. Tohle trvalo po dobu několik minut. Potom přiměl Sweetie Belle aby dala Scootaloo svůj roh do její prdele. Směs krve, moči a výkalů tekla Sweetie Belle po tváři. Pro obě to bylo velice nepříjemné.
Potom obrátil svou pozornost k Apple Bloom. Vzal lano a čtvrtil ji tak dlouho, dokud se to jejímu tělu už nepodobalo. Byla to amorfní hmota kožešiny, krve a masa. Potom znásilnil a zabil další dvě.
Big Macintosh měl konečně svou pohodu a klid.
Potom vyšel ven a odchytil Apple Jack. "Mám pro tebe překvapení!" "Mám ráda překvapení. Určitě to bude něco moc pěkného." Něco pěkného? Pomyslel si. Vzpomněl si na znetvořená těla těch třech malých poníku, usmál se a odpověděl: "Jop"
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 STIAK STIAK | Web | 1. dubna 2016 v 18:51 | Reagovat

Tahle grimdark ff mi zdevastovala pohled na něj ;n;
(Od prvního přečtení se ze mě začal stávat větší a větší úchyl... XD)

((Podle mě by se tohle dalo mnohem, mnohem víc rozepsat, mohlo by to být ještě detailnější... (Sti až moc čte kvalitní lemon FF xD)))

2 Bea(st) Bea(st) | Web | 5. dubna 2016 v 19:07 | Reagovat

*začne skandovat* Přelož! Dvojku! Přelož! Dvojku!

[1]: Hehehehehe XD

3 Kiki Heinzová Kiki Heinzová | E-mail | 27. června 2016 v 13:02 | Reagovat

Super to je...ikdyž jsem to ještě nečetla...,ale tobě to jde, takže to bude určitě super.

4 meine-welt-irre meine-welt-irre | 16. října 2016 v 13:41 | Reagovat

Jediný důvod proč jsem to nerozepsala je, že mi to kapičku nedělá dobře. Hihi <3

5 MaikelS MaikelS | E-mail | 16. ledna 2017 v 19:01 | Reagovat

I found this page on 13th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it is not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Just search for:  pandatsor's tools

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama