Jsem bezvýhradný ateista, až se bojím, že mě Pánbůh potrestá.
Teplé pivo je horší než studená Němka.
Každé zbytečné slovo je zbytečné.
-Jára Cimrman

Prosinec 2016

O snech, co se zdají tobě i mně

12. prosince 2016 v 22:47 | Elmo |  Moje kecy
Zdál se vám někdy úplně šílený, erotický nebo naopak smutný sen? (kombinace se nevylučuje :D) Věřím, že ano. Je to zcela běžný jev v životech nás nevinných lidí. Za noc se nám zdá spoustu snů. Sny, co si pamatujeme jsou většinou z fáze REM (rapid eye movement). REM vyplňuje naš spánek zhruba 20-25 procenty, u dětí je to až 80 procent. Staří moudří šamanové přisuzovali snům velkou váhu. Věřili, že je to nějaké poselství nebo co. Začaly vznikat snáře, cikánky vykládaly sny za těžké love xD. A my? My jsme oběti REM fáze a magična. BTW: Děkujeme :) Opět všechno v pořádku. Až nato, když se dvěma různým lidem (i více, ale nejsme v béčkovém hororu) zdá ten samý sen. Proč o tom tady píšu? Mám novou ruskou konspirační teorii! To taky, ale s Beast chystáme společný článek o našem Putin story, jujda. :D Ok,OK. Našla jsem na webu pár funny příběhů xD.


Sweet Apple Massacre 2, část první

12. prosince 2016 v 22:05 | Elmo |  Ponnypásty
První emoci, kterou Apple Jack pociťovala když vykoukla z pootevřených dveří tajemného sklepa, kde vždycky její bratr připravoval fantastický mošt z nefalšovaných Apple's Plantation jablek byl absolutní ŠOK. Opravdový šok, který se proléval celým jejím tělem. Byl to šok, který Big Macintosh vnímal jako sestřiné naprosté zděšení a opovržení, zatím...
"C-co...?" šeptala koktavě Apple Jack. Big Mac věděl jaký nepředstavitelný smutek a vztek prožívala. Myšlenky v její hlavě sehrávaly bitvu.
"Co se stalo Jackie?" uchechtl se Big Mac. "Mluv! Nemáš jazyk nebo co?" "Cože? To jsi neudělal!" koktal nebohý poník a chystal se vyřknout svá finální slova. "Ty jsi to udělal..." "Ale jdi Apple Jack, nehraj překvapenou." řekl Big Mac pobaveným tonem. "Víš, že jsem měl vždy smysl pro humor." Její oči zvlhly a ústa byla stále dokořán, potom se ale začala usmívat. Big Macintosh byl zmaten, on naopak začal ztrácet barvu.
"Kluku, to je velice milé překvapení!" vykřikla nadšeně Apple Jack. Její hrdá červená jablíčka na prdeli zářila jako nikdy předtím. "Ano, správně bratříčku. Udělals mi velkou radost. Ukrýváš v sobě velmi romantickou duši... A teď mě jako znásilníš a zabiješ? Božinku, nech mě si to představit! :3"
"Počkej,co?!" křikl překvapeně Big Macintosh. "Slyšels mě ty špinavý bídáku. MNĚ SE TO LÍBILO!" rozplývala se Jack nadšeně. "Chlapečku, copak necháš dámu čekat? Co kdybychom už KURVA ZAČALI?! Oh ne, už vím! Vezmi jednu polámanou hnátu Apple Bloom, co leží támhle na podlaze a začni mi s ní dělat dobře, jestli víš co tím myslím, HLUPÁČKU. Né počkej, vyrvi mi oko z hlavy! Počkej! Obojí najednou! Mám silný orgazmus, když vím, že umírám. Budu si vychutnávat každičkou sekundu. A hlavně... NEBUĎ NĚŽNÝ... Pokračování příště

Panenky jako MY?

11. prosince 2016 v 17:24 | Elmo |  Moje kecy
Postřehli jste nový trend ,,relistické Barbie,,? Lidé se domnívají, že naše dokonalá Barbie je až moc dokonalá? Není zbytečné vynit panenku z podpory PPP, dychtivosti po plastických operacích nebo snad z komplexů malých holčiček? Já osobně jsem nikdy nechtěla být dokonalá jako Barbie, ale chtěla jsem mít dokonalou Barbie. 50 let s tím nikdo něměl problém, ale teď se bojí aby se dnešní děvčata měla ráda? Není to trochu smutné, že se člověk nemá rád jenom protože je to on? Zkreslené představy o ženském těle? To by musel první jít modní průmysl. Kdo by bral vážně kus plastu, když tady máme živoucí kostry v podpadcích? Mezi náma... Barbie má na sobě více masa než některé modelky... Já nechci nadávat slečnám s PPP, chci nadávat na společnost. Ve světě nekonečných možností chtějí změnit nevinnou hračku.

A teď ty výše zmiňované ,,opravdové Barbie,,
Lidé, kteří to vzali vážně: