Jsem bezvýhradný ateista, až se bojím, že mě Pánbůh potrestá.
Teplé pivo je horší než studená Němka.
Každé zbytečné slovo je zbytečné.
-Jára Cimrman

Sweet Apple Massacre 2, část první

12. prosince 2016 v 22:05 | Elmo |  Ponnypásty
První emoci, kterou Apple Jack pociťovala když vykoukla z pootevřených dveří tajemného sklepa, kde vždycky její bratr připravoval fantastický mošt z nefalšovaných Apple's Plantation jablek byl absolutní ŠOK. Opravdový šok, který se proléval celým jejím tělem. Byl to šok, který Big Macintosh vnímal jako sestřiné naprosté zděšení a opovržení, zatím...
"C-co...?" šeptala koktavě Apple Jack. Big Mac věděl jaký nepředstavitelný smutek a vztek prožívala. Myšlenky v její hlavě sehrávaly bitvu.
"Co se stalo Jackie?" uchechtl se Big Mac. "Mluv! Nemáš jazyk nebo co?" "Cože? To jsi neudělal!" koktal nebohý poník a chystal se vyřknout svá finální slova. "Ty jsi to udělal..." "Ale jdi Apple Jack, nehraj překvapenou." řekl Big Mac pobaveným tonem. "Víš, že jsem měl vždy smysl pro humor." Její oči zvlhly a ústa byla stále dokořán, potom se ale začala usmívat. Big Macintosh byl zmaten, on naopak začal ztrácet barvu.
"Kluku, to je velice milé překvapení!" vykřikla nadšeně Apple Jack. Její hrdá červená jablíčka na prdeli zářila jako nikdy předtím. "Ano, správně bratříčku. Udělals mi velkou radost. Ukrýváš v sobě velmi romantickou duši... A teď mě jako znásilníš a zabiješ? Božinku, nech mě si to představit! :3"
"Počkej,co?!" křikl překvapeně Big Macintosh. "Slyšels mě ty špinavý bídáku. MNĚ SE TO LÍBILO!" rozplývala se Jack nadšeně. "Chlapečku, copak necháš dámu čekat? Co kdybychom už KURVA ZAČALI?! Oh ne, už vím! Vezmi jednu polámanou hnátu Apple Bloom, co leží támhle na podlaze a začni mi s ní dělat dobře, jestli víš co tím myslím, HLUPÁČKU. Né počkej, vyrvi mi oko z hlavy! Počkej! Obojí najednou! Mám silný orgazmus, když vím, že umírám. Budu si vychutnávat každičkou sekundu. A hlavně... NEBUĎ NĚŽNÝ... Pokračování příště
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama